Czwartek, 2018-11-15Witaj, Gość! | RSS
Główna » Pliki » Survival

Left 4 Dead 2
[ · Pobierz z innej strony () ] 2014-12-30, 2:08 PM

Fabuła Left 4 Dead 2 osadzona została tuż po wydarzeniach z jedynki. Wspólnie z nowymi ocalonymi próbujemy przeżyć natarcia zombiaków w południowo-wschodnich stanach USA. Zwiedzamy nie tylko piękne obszary Georgii, ale również francuską dzielnicę Nowego Orleanu.

Jedną z największym innowacji względem jedynki jest udostępnienie graczom różnych rodzajów broni do walki w zwarciu. Wrogów pozbywamy się zatem nie tylko przy pomocy karabinów i pistoletów, ale również za sprawą m.in. piły łańcuchowej, patelni, siekiery oraz kija baseballowego. Fakt ten wzbogaca niezwykle intensywną mechanikę rozgrywki, wprowadzając do niej wiele nowych rozwiązań zespołowej walki o przetrwanie.

W Left 4 Dead 2 zastosowanie znalazła również nowa wersja AI Directora, systemu odpowiedzialnego w części pierwszej m.in. za wybór kierunku napływu nowych przeciwników, miejsca ich pojawiania się itp. Dzięki niemu każda rozgrywka wyglądała nieco inaczej. W odsłonie drugiej autorzy z Valve South postanowili pójść jeszcze dalej. AI Director 2.0 pozwala nie tylko na implementację zmiennych warunków atmosferycznych, ale także wpływa na kształt map. Otóż, w trakcie ponownej rozgrywki niektóre przejścia mogą być zablokowane (np. przez przewrócony autobus), co wymusza na graczach skorzystanie z innych przejść.

ABY POBRAĆ GRĘ ''Left 4 dead 2''NALEŻY KLIKNĄ NA PRZYCISK NA GÓRZE [POBIERZ Z INNEJ STRONY] :::UWAGA::: ABY POBRAĆ GRĘ MUSISZ POBRAĆ PROGRAM O NAZWIE ''Utorrent'' który jest do pobrania w kategorii PROGRAMY.Przeniesie cię do strony pobierania i kliknij ''slow downland'' 

Kategoria: Survival | Dodał: Sodin
Wyświetleń: 96 | Pobrań: 50 | Rating: 5.0/1
Liczba wszystkich komentarzy: 0
avatar