Czwartek, 2018-11-15Witaj, Gość! | RSS
Główna » Gry online » RPG

Dino Storm

Dino Storm – gra dla prawdziwych kowbojów

Odkryj naszą nową grę Dino Storm, która stanowi najlepszą grę akcji z dinozaurami w historii. Dino Storm – nasza świeżutka gra online z kowbojami, dinozaurami i laserami. Tylko najlepsi zdołają zostać szeryfem miasta.

Dino Storm: Zostań uwielbianym szeryfem Dinoville

Gorączka złota w Dino Storm! Każdy chce zostać najwspanialszym kowbojem w mieście w grze, w której nie chodzi tylko o pieniądze, lecz również o reputację i sławę. Tylko najlepsi zdołają zostać szeryfem miasteczka w tej darmowej i wciągającej grze. Dosiadając swojego dinozaura i będąc uzbrojonym w pistolet laserowy będziesz musiał stawić czoła stadom potężnych dinozaurów i bandom bezlitosnych bandytów i złodziei. Połącz swoje siły z wpływowymi klanami lub załóż swój własny. Czerp korzyści z ogromnych kopalni złota i zdobywaj sławę i chwałę. Doprowadź swojego dinozaura do wyższych poziomów, aż urośnie do niebotycznych rozmiarów. Ulepsz swoją broń i zrób z niej śmiercionośne narzędzie. A to wszystko we wspaniałej grze Dino Storm.

Zdobywaj sławę i respekt i zostań szeryfem w przeglądarkowej grze Dino Storm

 

 

 

 

JEŚLI CHCESZ ZAGRAĆ W GRĘ NACIŚNIJ NA PRZYCISK Z DOŁU [ pobierz grę na PC] :UWAGA: gra się nie będzie pobierała tylko przeniesie cię do strony startowej gry ::: Miłego grania ;D :::

Rating: 4.0/1
Liczniki: 85/131 | Dodał: Sodin | Tagi: rpg, Dino, dinozaury
Liczba wszystkich komentarzy: 1
avatar
0
1 Sodin • 1:26 PM, 2014-12-30
surprised
avatar